}
Akčné ceny – platia len do konca školského roka!

O platbe

Vaše objednávky môžete uhradiť pomocou nasledovných platobných údajov:

Číslo účtu: SK25 8330 0000 0023 0245 7021

Variabilný symbol = číslo Vašej objednávky.

Tieto platobné údaje Vám budú automaticky zaslané podľa toho, ktorý spôsob úhrady si vyberiete.

V našom eshope máte k dispozícii tieto druhy platieb:

1. mceclip0-3 Online bankový prevod, resp. okamžitý prevod na účetprostredníctvom TatraPay, SporoPay, ePlatby VUB, Poštová banka Platby Online, UniCredit…).

Ak si vyberiete tento spôsob platby, po odoslaní objednávky pokračujte kliknutím na uskutočnenie platby. V novom okne vyberte svoju banku – následne budete automaticky presmerovaní k Vášmu bankovému účtu. Po prihlásení sa k účtu budú všetky platobné údaje automaticky vyplnené. Stačí, ak ich skontrolujete a platbu potvrdíte. Výhody tohto spôsobu platby sú nasledovné:

  • nemusíte vypĺňať platobné údaje - predídete chybám;
  • platba je takmer okamžite prevedená na náš účet;
  • platíte v bezpečnom prostredí - v InternetBankingu alebo SmartBankingu Vašej banky.

Viac informácii o týchto platbách nájdete tu:

VUBeplatby   SporoPay    Postova       TatraPay    uniplatba-unicredit-bank

2. Bežný bankový prevod na účet.

Pri tomto spôsobe platby sa Vám po odoslaní objednávky zobrazia všetky potrebné platobné údaje (číslo účtu, variabilný symbol) vrátane QR kódu. Platbu môžete uskutočniť bežným spôsobom – prihlásením sa do Vášho bankového úctu pomocou InternetBankingu, vyplnením platobných údajov a odoslaním platby. Ak používate v mobilnom zariadení aplikáciu Vašej banky (SmartBanking), môžete pre platbu použiť aj QR kód a údaje sa Vám vyplnia automaticky.

Nevýhodou tohto spôsobu platby je, že pripísanie sumy na náš účet môže trvať aj niekoľko dní, preto Vám odporúčame zvoliť si radšej Online bankový prevod (č.1).

3. On-line platba kartou pomocou Vašej platobnej karty (VISA alebo MasterCard).

Zadávanie platby prebieha prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GoPay mceclip2. Pri tomto spôsobe je platba okamžite prevedená na náš účet a tým pádom Vám tovar môžeme odoslať skôr. Upozorňujeme, že kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba vtedy, ak majú na zadnej strane tzv. CV kód (trojmiestny kontrolný číselný kód).

4. mceclip1-3 - Platba cez Google Pay Google Pay je služba, ktorá umožňuje jednoduchý a rýchly spôsob bezdotykového platenia s bežnou platobnou kartou. Na používanie platobnej metódy musíte mať uloženú platobnú kartu v aplikácii Google Store, v Google účte alebo v rámci prehliadača Chrome, prípadne v mobile – v aplikácii Peňaženka Google mceclip2-1. Viac o tomto spôsobe platby nájdete na https://pay.google.com/intl/sk_sk/about/.

Pri platení prevodom na účet prebiehajú platby na zabezpečených stránkach Vašej banky - preto sú maximálne bezpečné. Taktiež pri platbe kartou ste z našej stránky automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti GoPay, ktorá uskutočňuje prenos dát prostredníctvom protokolu SSL/TLS. Viac o platobne bráne si môžete pozrieť tu: gopay-banner-blue

V prípade akýchkoľvek ťažkostí s platbami nás neváhajte kontaktovať, aby sme mohli pracovať na ich vyriešení.